Dovolená Larnaca | Dovolená v Larnace

kypr-bg-header-title.png
     

Dovolená v Larnace

 

Krásné a moderní pláže označené modrou vlajkou, nově postavené hotely s bazény a fitnesscentry a letiště jen kousek od Larnaky, to vše a ještě mnohem více si užijete na své dovolené. K odpočinku a sportu Larnaka nabízí moderní pláže, např. Phinikoudes a McKenzie, které získaly modrou vlajku EU za čistotu a vybavenost. Slavná Palmová promenáda s vydlážděným prostranstvím, láká množstvím barů, kaváren, restaurací a hospůdek a je centrem všech aktivit v Larnace.

Vybrané zájezdy Larnaca

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd na Kypr!

 

 
 

Ubytování v Larnace

 

Tak jako ve všech ostatních turistických oblastech ostrova i zde je vhodné zajistit si ubytování předem. Můžete si pronajmout rekreační dům nebo hotelový apartmán. Ti náročnější dají přednost ubytování v některém z většinou nově postavených hotelů, které jsou na velmi vysoké úrovni. Téměř každý hotel nabízí vlastní bazén, bar i restauraci, nezřídka k němu patří i tenisový kurt a fitnesscentra.

          

Doprava v Larnace

 

Doprava z letiště nebo přístavu do hotelu je součástí nabídek mnoha hotelů, ale pokud tuto službu nemáte zajištěnou, můžete využít dopravu minibusy nebo taxislužbu, také si můžete pronajmout auto a využít jej k pozdějším výpravám za poznáním okolí Larnaky.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje